Rockstar Games kod promocyjny 15zł + 84zł oferta Październik 2023 Pepper pl

W miniony weekend do sieci wyciekły pliki z pierwszych prac nad grą, a Jason Schreier potwierdził u źródła, że materiały pochodzą z GTA VI. Amerykański deweloper stara się usunąć wszelkie filmy czy screeny, które pojawiły się w internecie. Podobno udostępnione materiały pochodzą ze Slacka pracowników Rockstara, jednak trzeba mieć na uwadze, że są to dość surowe materiały, które nie przedstawiają jeszcze docelowej rozgrywki.

 • Jednak pamiętaj, by wejść na stronę Pepper.pl i aktywować alert o zniżkach, które mogą się pojawić w przyszłości.
 • Jednak w weekend, dzięki sprytnemu hakerowi, mogliśmy zobaczyć pierwsze materiały z GTA VI.
 • W sieci krążą pierwsze materiały z gry GTA VI.
 • Układy mobilne i zintegrowane oraz karty graficzne AGP, mogą nie być obsługiwane.

Wspomniany Jason Schreier określił atak hakerski mianem jednego z największych w historii branży gier wideo. Podał kilka konkretnych informacji dotyczących jednej z najpopularniejszych produkcji w branży. Mowa o tym, że GTA VI został nazwany wstępnie „Project Americas” i po raz pierwszy w odsłonie GTA będzie można zagrać kobietą, która będzie Latynoską. Jak donoszą plotki, fabuła ma być inspirowana historią Bonnie i Clyde’a. W sieci krążą pierwsze materiały z gry GTA VI. Atak hakerski na Rockstar Games nazywany jest jednym z największych przecieków w historii branży gier.

Odkryj nowości na Rockstar Games!

Gyneju 4-333, Wilno, Republika Litewska Regulamin, Informacje o polityce prywatności., Preferencje ciasteczek. Możesz anulować subskrypcję w dowolnej chwili. Sprawdź Politykę Prywatności, aby zyskać więcej informacji.

 • W miniony weekend do sieci wyciekły pliki z pierwszych prac nad grą, a Jason Schreier potwierdził u źródła, że materiały pochodzą z GTA VI.
 • Akcje amerykańskiego w handlu przedsesyjnym są notowane na około 6% minusie.
 • Informacje te potwierdził znany dziennikarz, Jason Schreier, a Rockstar intensywnie usuwa filmy oraz screeny publikowane w internecie.
 • Gracze mogli wreszcie odetchnąć z ulgą, bo od premiery piątej części minęło już… 9 lat.
 • To dzięki nim możemy udostępniać
  Ci nasze treści.
 • Możesz anulować subskrypcję w dowolnej chwili.

Trzeba przyznać, że wokół szóstej części GTA pojawia się wiele „niepotwierdzonych informacji”. Głównie wynika to z niecierpliwości graczy, którzy od 2013 roku czekają na oficjalne potwierdzenie, że powstanie nowe Grand Theft Auto. Bo właśnie wtedy wydano ostatnią część, która do dzisiaj jest jedną z najlepiej sprzedających się gier. Rockstar Games, które odpowiada za te produkcje, starał się trzymać w tajemnicy wszelkie informacje na temat nowej odsłony znanego tytułu.

Gry

Jednak w weekend, dzięki sprytnemu hakerowi, mogliśmy zobaczyć pierwsze materiały z GTA VI. Informacje te potwierdził znany dziennikarz, Jason Schreier, a Rockstar intensywnie usuwa filmy oraz screeny bezpieczna waluta napędzana przezyzyko publikowane w internecie. Na pewno nie tak Rockstar Games, należący do Take-Two Interactive, wyobrażał sobie prezentację pierwszych materiałów ze swojej kultowej produkcji jaką jest Grand Theft Auto.

GTAV i GTA Online na PS5 i Xbox Series XS

Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Oceń Rockstar Games

Jednak pamiętaj, by wejść na stronę Pepper.pl i aktywować alert o zniżkach, które mogą się pojawić w przyszłości. Nie przegap i aktywuj alert o promocjach teraz, by w przyszłości wykorzystać swój kupon zniżkowy na zakupy w Rockstar Games. Zawartość do pobrania i zmiany w oprogramowaniu wprowadzane dow jones industrial average greets kamień milowy na 20 000 po premierze mogą zmienić wymagania sprzętowe gry. Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z informacjami dostarczanymi przez producenta oraz zawartymi na stronie /pl. Układy mobilne i zintegrowane oraz karty graficzne AGP, mogą nie być obsługiwane.

Pierwsze, oficjalne informacje, że studio pracuje nad kolejną odsłoną GTA pojawiły się jeszcze na początku 2022 roku. Gracze mogli wreszcie odetchnąć z ulgą, bo od premiery piątej części minęło już… 9 lat. Analitycy pokusili się nawet o szacowaną datę premiery, która według ich obliczeń powinna mieć miejsce w 2024 roku. To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści. Aktualnie w Rockstar Games nie znajdziesz żadnych wyprzedaży ani ofert rabatowych, by kupić gry i filmy video taniej.

Aktualne promocje i zniżki – 11 sprawdzonych ofert od Rockstar Games I Październik 2023

Akcje amerykańskiego w handlu przedsesyjnym są notowane na około 6% minusie. Chcesz wykorzystać swój kod promocyjny Rockstar Games na zakupy i nie wiesz, czy musisz w tym celu zakładać konto? Tak, rejestracja konta w sklepie internetowym Rockstar Games turecka lira idzie w wolnym spadku jest konieczna, aby aplikować zniżkę! Nie czekaj, tylko jeszcze dziś szybko i wygodnie załóż swoje konto. Szacowanie premiery tak dużego projektu jest jak wróżenie z fusów, ponieważ nie wiemy na jakim dokładnie etapie jest obecnie produkcja.

Stay Connected

Powered by bfmlabs